Keep going law. Keep going well.

Молодість, прогресивні погляди й прагнення до досконалості роблять юридичну фірму Spenser & Kauffmann однією з найуспішніших в Україні. Ця висока планка тримається вже понад 12 років і вона має бути високою у всьому: від якості надання юридичних послуг до високого рівня побудови бренду.

Share

Про компанію

Юридична фірма Spenser & Kauffmann представляє інтереси клієнтів в проектах, які потребують серйозної теоретичної бази та значного практичного досвіду в різних сферах права. Компанія враховує тенденції завтрашнього дня для того, щоб розставити правильні акценти для успішного розвитку бізнесу клієнтів в майбутньому. Під час роботи над проектами клієнти стають частиною команди амбітних і професійних фахівців, які створюють сприятливу робочу атмосферу для досягнення максимального результату.

Юридична фірма, яка рухається далі.

Іноді в житті кожної компанії трапляються складні етапи. Зміна керівництва, втрата талановитих працівників, конфлікти. Але ми віримо, що якщо основна мета компанії — не тільки заробляти гроші, і якщо її засновники насправді впевнені в тому, що вони роблять важливі речі, то такі компанії завжди успішно проходять це «напружене перехрестя». Spenser & Kauffmann — сама така компанія. І задачею нашої студії було передати, що ця юридична фірма йде далі. Що вона пройшла складності і знову прагне бути першою.

Відео, яке передає дух компанії.

Наші спеціалісти за стратегії, разом з професійними motion-дизайнерами вирішили розповісти про місію компанії і її дух за допомогою професійного промо-ролику. Ми об’єднали консерватизм з сучасним дизайном і придали відео витонченого смаку завдяки анімації і музиці.

Це одна з найважчих композицій, яку ми робили. І з точки зору графіки, і з точки зору наповнення. Дуже важко. Але результат каже сам за себе.

- Антон, Motion-Designer at domjurista creative